Hakkımızda

HiBi Bilişim firması olarak 2018 yılından beri sektörün içinde olan firmamız, güven ve kaliteli ürünlerin satışları için;

Herşeyde İndirim Bizim İşimiz (HiBi) & HiBiMarket markası ile E-Ticaret dünyasına girmiştir.

Web tasarım ve dijital pazarlama üzerine uzman ekibimizle kurulduğumuz günden bu yana bir çok firmaya kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. 

Uzun yıllar bilişim sektöründeki tecrübesi ile giyim, cep telefonu, bilgisayar, televizyon, kozmetik, süpermarket, saat, moda, bisiklet, tatil, kitap  ve binlerce ürün uygun fiyatlarla Herşeyde İndirim Bizim İşimiz (HiBi) & HiBiMarket I www.hibimarket.com'da.

Ücretsiz kargo fırsatları ile her şey ayağına gelsin.

NEDEN HIBIMARKET.COM ?

Giyim, Cep Telefonu, Bilgisayar, Televizyon, Kozmetik, Süpermarket, Saat, Moda, Bisiklet, Tatil, Kitap, Kadın Girişimcilere Destek olmak için El Emeği ve binlerce ürün uygun fiyatlarla "Herşeyde İndirim Bizim İşimiz" (HiBi) Sloganımız ile HiBiMarket'te.

Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş sitesi olma hedefimiz olan hibimarket.com olarak değerli müşterilerimize, herşeyde doğru fiyatlarla siz değerli müşterilerimize geniş bir yelpazede ürünlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz.